YI Technology Hakkında

YI Technology, gelişmiş akıllı video, görüntüleme ve bilgisayar görüntüleme teknolojilerinin lider markasıdır.Akıllı kamera ve bilgisayardan görüntüleme hizmeti insanların hayatını daha güvenli daha zengin ve daha eğlenceli hale getirmektedir.Akıllı video teknolojisi yaygınlaştıkça insanların güçlü cesur bir geleceğe sahip olacağına inanan YI bu işi tutkuyla bağlı şekilde gerçekleştirmektedir.

En karmaşık yenilikleri bile üst düzey profesyonellerden çocuklara kadar kullanım kolaylığı sağlamak adına daha kullanışlı hale getirmektedir.En iyi teknoloji ve en iyi tasarımı bir araya getiren YI Technology ürünlerine uygun fiyatlarla her kesimin ulaşabilmesini hedeflemektedir. Sanal İletişim garantisi ile ürünleri iş ortaklarımızdan temin edebilirsiniz.

YI Technology Türkiye’de (Sanal İletişim)

Sanal İletişim, Yi Türkiye satış kanalı olarak da faaliyet göstermektedir. Bu çerçevede Yi Markasıyla; Xiaomi Yi Akıllı IP kameralar, Akıllı Dome Kameralar ve Aksiyon kameralarını Türk tüketicisinin beğenisine sunmaktadır. Sanal İletişim Yi Türkiye Distribütörüdür.

YI Technology Ürün Kategorileri

Yi Akıllı IP kameralar

Yi Akıllı Dome Kameralar

Yi Aksiyon kameraları
YI Dist
yikameralar