Anker Hakkında

ANKER Amerika,Almanya,İngiltere, Japonya,Fransa, Kanada’da powerbank (taşınabilir batarya),seyahat şarjı,araç şarjı,şarj kablosu kategorilerinde Pazar lideridir.2011 yılında eski Google çalışanları tarafından kurulmuş olup 5 yılda şarj kategorisinde 1 numara olmuştur. 24 milyondan fazla mutlu müşteriye ulaşmış olup koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. 2017 yılında 2 ürünle İF tasarım ödülünü 2016 yılında 4 farklı ürünle Red Dot tasarım ödülünü  almıştır.

Amazonda 5 üzerinden 4,5 müşteri memnuniyeti ve %33 tekrar satın alma oranına ulaşmıştır. ANKER’e ait patenti olan teknolojiler bulunmaktadır. Power IQ cihazınızın orijinal akım değerini algılar ve kabul ettiği en yüksek hızda şarj eder.Voltage Boost kablo direncini düşürmek için uygun akım verir, istikrarlı bir voltajda mümkün olan en hızlı şarjı sağlar.

Yüksek güç yüksek sorumluluk getirir bu yüzden 10 dan fazla güvenlik özelliği barındıran MultiProtect ANKER tarafından geliştirilmiştir. Qualcomm QuickCharge 3.0 teknolojisi ile diğer şarj cihazlarına göre 4 kata kadar daha hızlı şarj eder. Apple MFi sertifikalı ve dünyanın en hızlı ve en dayanıklı Lightning kablosunu üretir.

Anker Ürün Kategorileri

Anker Powerport Şarj Cihazları
Anker Powercore Taşınabilir Şarj Cihazları
Anker Soundbuds Spor Bluetooth Kulaklık Setleri
Anker PowerDrive Araç Şarj Aletleri
Anker Powerline USB kabloları
Anker Powerline + USB Kabloları
Anker PowerDelivery Şarj Aletleri

Anker Türkiye